Fallin Love

Android için Aşk Temalı Platform Bulmaca Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 2.57 TL
  • Boyut 15 MB
  • Version 1.0
  • Dil TR / EN
  • Firma BulkyPix
Android telefon ya da tabletinizde oynayabileceğiniz Fallin Love, hayatınızın aşkını tavlamak için mücadele edeceğiniz son derece eğlenceli bir platform bulmaca oyunudur.

Android telefon ya da tabletinizde oynayabileceğiniz Fallin Love, hayatınızın aşkını tavlamak için mücadele edeceğiniz son derece eğlenceli bir platform bulmaca oyunudur.

Fall adlı bir küpü canlandıracağınız oyunda Kaisa adlı bir kızı tavlamaya çalışacaksınız. Sürekli olarak farklı tiplerdeki erkeklerden hoşlanan Kaisa'yı tavlamak o kadar da kolay değil.

Kaisa!yı tavlamak için karakterinizin dış görünüşünü yenilemek ve bunun içinde yeni dış görünüşler toplamanız gerekiyor. Oyundaki temel amacınız ise 4 farklı dünyada, 70 bölümde dış görünüşü toplayarak envanterinizi genişletmek ve Kaisa'ya daha yakın olmak.

2 boyutluı grafikleriyle labirent tarzını yansıtan oyunda ekranda sürükleme yaparak ya da ekranı döndürerek kontrolleri sağlayabilirsiniz. Farklı düşmanlar ve renkli küp engeller ile de karşılaşacağınız Fallin Love'da dış görünüşleri toplarken aynı zamanda kalpleri de almanız gerekiyor.

Farklı oynanışıyla dikkatimizi çeken ve son derece eğlenceli bir oyun deneyimi sunan Fallin Love, 3.57 TL fiyat etiketine sahiptir.

Fallin Love indir
DİĞER SÜRÜMLER